Menu

Pharaoh’s Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaoh’s Fortune

Hrací Automat Pharaohs Fortune Zdarma OnlinePharaoh’s Fortune je pětiválcový video automat, který pochází z dílny společnosti IGT. Tato hra je velmi podobná její předloze z kamenných kasin a je natolik zábavná, aby hráče udřela ve hře při očekávání jejích interaktivních bonusových kol. Společnost IGT vytváří hry kompatibilní jak s mobilními telefony, tak i spřístroji od Apple. Jejich mobilní aplikace vám přístup k jejich mobilním hrám ještě více usnadní.

Hrací Automat Pharaohs Fortune Zdarma Online

Tématem video automatu Pharaoh’s Fortune je Egypt, což je bezesporu asi to nejčastější téma v průmyslu online výherních automatů. Nicméně všechny symboly zobrazené v této hře jsou vyvedeny jako staroegyptské nápisy. Můžete zde vidět logo hry Pharaoh’s Fortune, vlka, hada, dva Egypťany, Egypťana jedoucího na koni, fénixe, sovu, faraona, Egypťana držícího dvě hole, oko, a scatter symbol brouka. Na pozadí hry je vyobrazen také Egypťan s vlčí maskou a nad ním zároveň s logem hry se nachází zlaté cihličky umístěné přes celou obrazovku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti