Menu

Pampa Treasures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pampa Treasures

Hrací Automat Pampa Treasures Online ZdarmaPampa Treasures je naprosto skvělý výherní automat zdarma s tématem venkova. Celý automat pojednává o životě jedné farmářské rodiny, která žije v argentinské oblasti zvané La Pampa. Automat je jednoduše skvělý a plný lákavé grafiky s pestrobarevným pozadím. Dokonce i samotné symboly jsou propojeny s daným tématem. Naleznete zde farmáře, jeho ženu, štěně a jejich koně. Mimo to je v tomto výherním automatu zdarma vyobrazeno spousta nářadí a pomůcek, jako je například nůž a jsou zde přítomny také symboly hracích karet.

Hrací Automat Pampa Treasures Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu na vás čekají dvě bonusové funkce. První z nich jsou velmi štědré spiny zdarma. Druhá funkce je mnohem více spojen a s tématem automatu. Vaším úkolem bude ovládat koně tak, aby vám přinesl spoustu úžasných cen. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 30 výherních linií, ale počet výherních linií si můžete nastavit podle vlastních potřeb. Abyste mohli začít na tomto výherním automatu hrát, potřebujete pouze nastavit počet aktivních výherních linií a částku vaší úvodní sázky. Pak už jen stiskněte tlačítko Spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti