Menu

Nonstop Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Nonstop Party

Hrací Automat Nonstop Party Online ZdarmaKdo na světě by nechtěl účastnit se non stop oslavy? Díky expertnímu vývojářskému týmu společnosti Games OS máme nyní my všichni šanci oslavovat opravdu celou noc. Tento výherní automat je opravdu non stop, a to nejen proto, že ho můžete hrát opravdu celé dny a noci, ale také proto, že si ho můžete zahrát kdekoli chcete, kdykoli chcete a ať děláte cokoli. Výherní automat Non-Stop Party je totiž kompatibilní se všemi mobilními přístroji na světě i se všemi operačními systémy. Tento výherní automat je navíc opravu nádherný a velmi barevný.

Hrací Automat Nonstop Party Online Zdarma

 

Kvalita grafické stránky i animací je na té nejvyšší úrovni a doprovodné zvukové efekty se k tématu skvěle hodí. Mimo to má ale tento výherní automat zdarma i obrovskou hlavní cenu, která přesahuje 10 000 mincí. Při hraní můžete narazit hned na dvě skupiny bonusových funkcí. První z nich jsou více tradiční speciální funkce, kterými jsou spiny zdarma. Všechny výhry ze spinů zdarma jsou vynásobeny 2x. Mimo to je ale v nabídce i další skupina bonusových funkcí. Celkově se jedná o pětiválcový výherní automat s 21 výherními liniemi. Počet výherních linií ale můžete nastavit od 1 do 21. Těšit se můžete i na wild symbol, který vám zde vyplatí až neuvěřitelných 10 000 mincí. Navíc je wild symbol schopen změnit vaše nevýherní kombinace na výherní a vyplatit vám ještě více skvělých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti