Menu

Noahs Ark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Noahs Ark

Hrací Automat Noahs Ark Zdarma OnlineNoah’s Ark je pětiválcový video automat se 30 výherními liniemi od společnosti IGT. Hra je kreslenou verzí biblického příběhu s jedinečnými funkcemi a bonusy, které vyplácí opravdu vysoké výhry. Všechny video hry od tohoto výrobce jsou kompatibilní jak s mobilními telefony tak i se zařízeními od Apple. Dokonce existuje i mobilní aplikace od IGT, kterou si uživatelé mohou stáhnout a budou tak mít rychlejší přístup ke všem hrám od tohoto výrobce.

Hrací Automat Noahs Ark Zdarma Online

Výherní automat Noah’s Ark je založen na biblickém příběhu, ve kterém vystupuje Noe. Jemu byl udělen úkol, aby postavil archu a zachránil pár z každého zvířecího druhu před potopou trvající 40 dní a 40 nocí. Tuto archu si můžete prohléhnout na pozadí tohoto výherního automatu. Symboly v této hře zobrazují archu s logem hry, hrdličky, želvy, lvi, velbloudy, krokodýly, pštrosy, zebry, slony, hrochy a standardní hrací karty od esa po kluka. Některá z těchto zvířat jsou vyobrazeny dokonce v páru. Nejvyšším symbolem je symbol s logem této hry, který vám za sadu pěti symbolů vyplatí 10 000.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti