Menu

More Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

More Cash

Hrací Automat More Cash Online ZdarmaVýherní automat More Cash je pro milovníky výherních automatů zcela zajisté zlatým dolem, ve kterém mohou vytěžit celé hroudy zlata. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti GameArt a jeho téma je tak zřejmé a rozhodně vám přinese více a více peněz. Naprosto vše, včetně grafické stránky, animací a dalších mediálních prvků je nějak spojeno s penězi. Na druhou stranu je automat tak skvěle navržený, že v něm nenarazíte na žádné chyby. Pozadí tohoto výherního automatu zdarma zobrazuje Wall Street, což je asi to nejvhodnější prostředí pro jakýkoli online výherní automat zdarma zaměřený na peníze. Průběh hry je pak stejný, jako u všech ostatních výherních automatů od společnosti GameArt, které jsou dostupné na trhu.

Hrací Automat More Cash Online Zdarma

 

Pokud tedy máte nějaké zkušenosti s automaty této společnosti, tak pro vás bude hraní tohoto automatu naprostou hračkou. Není to ale žádnou nutností, protože pravidla tohoto automatu jsou opravdu jednoduchá a opravdu každý se základními počítačovými znalostmi si tuto online automatovou hru zdarma může užít naplno. Jedná se o pětiválec s 15 výherními liniemi. Počet výherních linií je fixní, takže ho nelze změnit. Nastavit si ale můžete hodnotu mincí a tím také ovlivnit vaši celkovou sázku. Na výběr máte hodnotu mincí od 0,01 do 0,5, jedná se tak spíše o nižší sázky. Tomu ale naprosto neodpovídá úžasný jackpot v hodnotě 2500 mincí, který můžete vyhrát při vsazení pouhých 0,5 mince. I v tomto výherním automatu na vás pak čekají dva druhy symbolů. První z nich představuje symboly tematické a druhým jsou symboly klasické.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti