Menu

Monsters Scratch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monsters Scratch

Hrací Automat Monsters Scratch Online ZdarmaOnline stírací losy jsou velmi populárním způsobem sázení a jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak vyhrát peníze. Výherní automaty se stíracími losy neobsahují žádná komplikovaná pravidla ani složité bonusové funkce. Jediné, co musíte udělat, je setřít jednotlivá pole a podívat se, jakou výhru jste získali. Výherní automat Monster’s Scratch je právě tím druhem hry, který vám přinese spoustu výher a skvělou zábavu.

Hrací Automat Monsters Scratch Online Zdarma

 

Tento výherní automat se stal mezi hráči velmi oblíbeným zvláště díky tomu, že je optimalizovaný pro mobilní telefony a nemusí se stahovat. Hráči si tak mohou tento výherní automat vyzkoušet třeba v polední pauze nebo se mohou odreagovat při čekání na schůzi.

Grafická stránka tohoto výherního automatu je obdivuhodná a vypíchnout je nutné také nádherné animace. I když byla hlavním cílem tohoto výherního automatu jeho jednoduchost, nebylo toho dosaženo na úkor atraktivnosti.

Funkce automatu

Hraní stíracích losů online zdarma je ještě jednodušší, než byste si představovali. Zároveň se jedná také o rychlou hru. Hráči si v tomto výherním automatu musí pouze zakoupit los a mohou začít hrát. Vsadit si je možné od 0,1 do 10,00 mincí na každou hru. Pamatujte si ale, že od hodnoty vašich sázek se bude odvíjet i hodnota vašich možných výher.

Když se hráči pustí do hraní, zakoupí si los, který má hodnotu předem nastavené sázky a jejich jediným úkolem je setřít všech devět polí. Výhry je možné získat za objevení třech stejných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti