Menu

Miss White

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Miss White

Hrací Automat Miss White Zdarma OnlineSpolečnost IGT přenesla v tomto skvělém výherním automatu příběh o Sněhurce do 21. století a kdo ví, možná ještě i do vzdálenější budoucnosti. Sněhurka totiž zná nový způsob, jak použít wild funkci zároveň s jejím vlastním systémem expandování.
Dobrou zprávou je, že její systém expandování je navrhnut tak, aby vám poskytl ještě více možností jak vyhrát než obvykle. Ve hře je hojné množství výplat, které můžete získat za nelezení spousty věcí v lese, kde Sněhurka žije se svými trpaslíky. Tyto věci zahrnují květiny, žáby, ptáky a stejně tak i krásné princezny a zlovolné čarodějnice. Navíc je zde i několik skvělých bonusů včetně volných zatočení kouzelného zrcadla, ve kterých si máte vybrat některé z nabízených jablek. Jen si prosím nevyberte to otrávené!

Hrací Automat Miss White Zdarma Online

Protože je Sněhurka nyní holkou z jednadvacátého století, nechá vás zahrát si její hru za použití všech nejnovějších mobilních zařízení včetně iPadů, tabletů a nejnovějších mobilních telefonů.
Výhry a bonusy přináší tolik zábavy a pravděpodobně se jedná o ty nejspravedlivější mezi všemi ostatními. Jen se zeptejte kouzelného zrcadla pověšeného na zdi. Právě to vám otevře cestu k bonusové volné hře, ve které si budete muset vybrat jedno z jablek a odhalit tak váš osud, který může znamenat až 15 volných her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti