Menu

Miss Red

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Miss Red

Hrací Automat Miss Red Zdarma OnlineOnline video automat Miss Red od IGT je poměrně novou hrou zahalenou tajemnou oponou, jejíž hlavní postavou je dáma v červeném, která žije ve strašidelné chatrči na vrcholku kopce. Klidně vám může tato dáma připomínat Červenou Karkulku. Některá z jejích tajemství možná můžete odhalit roztočením válců. Miss Red obsahuje 1024 způsobů výhry s funkcí MultiWay Xtra. Dále pak obsahuje také expandující wild symboly a volná zatočení, díky kterým se tento výherní automat velmi dobře roztáčí.

Hrací Automat Miss Red Zdarma Online

Hra je volně založená na dětské pohádce o Červené Karkulce a objevují se v ní i stejné postavy. Jsou však trošku více vyspělé a provokativní, než jak si je pamatujete z dětství. Symboly tedy zahrnují velkého a zlého vlka, paní v červeném, babičku, muchomůrky, jedovaté květiny, králíky, chalupu Červené Karkulky a další lesní zvěř.
Vlk a Červená Karkulka jsou oba expandující symboly. Jakýkoli symbol zobrazený mezi dvěma vlky se automaticky změní na vlka. Jedinou výjimkou je symbol Červené Karkulky, která se v tomto případě změní na symbol vlka s Červenou Karkulkou. To stejné platí pro symboly zobrazené mezi dvěma symboly Červené Karkulky.
Když se tato změna týká symbolu, který by byl původně součástí výherní kombinace, bude vám i tak vyhraná částka za tuto kombinaci vyplacena. Navíc je vám samozřejmě vyplacena i jakákoli výhra s novým symbolem získaná po změně originálního symbolu. Symbol vlka s Červenou Karkulkou je v podstatě měnící se wild symbol, který ale ve hře zastupuje pouze symboly vlka a Červené Karkulky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti