Menu

May Dance Festival

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

May Dance Festival

Hrací Automat May Dance Festival Online ZdarmaVýherní automat May Dance Festival je inspirovaný čínskou kulturou, i když ta není v tomto automatu tak výrazná a jeho grafická stránka je spíše základní. Počet výherních linií je pouze 9, což se může zdát velmi osvěžující změnou. Co se týče sázek, tak minimální sázkou je 0,09 na všechny výherní linie. Maximálně si můžete vsadit 90 mincí.

Hrací Automat May Dance Festival Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma je klasickou automatovou hrou, která obsahuje i celou řadu speciálních funkcí. Scatter symbol je modrý drak, který bude vaším klíčem ke spinům zdarma. Za zobrazení tří nebo více modrých draků kdekoli na válcích získáte alespoň 10 spinů zdarma. Pokud jsou spiny zdarma vaší oblíbenou součástí automatů, tak budete tímto automatem jistě potěšeni. Dalším speciálním symbolem je wild symbol, který funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací.

Speciální herní funkce

Tento výherní automat je zábavný a nabízí hráčům spoustu napětí, vzrušující bonusové funkce, skvělý design a rychlou hru. Tento taneční festival je jinak velmi jednoduchý, ale na druhou stranu také velmi zábavný. Další speciální funkcí je bonusový symbol, který vás dovede k bonusové hře. Převládající barvou tohoto automatu je červená, a i když je jeho téma spíše běžnější, celkově tento automat působí lákavým a okouzlujícím dojmem.

Výherní automat May Dance Festival je navržen tak, aby byl vhodný pro všechny hráče včetně naprostých nováčků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti