Menu

Masques Of San Marco

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Masques Of San Marco

Hrací Automat Masques Of San Marco Online ZdarmaBylo jen otázkou času, kdy IGT vydá další duální výherní automat, zvláště po úspěchu výherního automatu Da Vinci DIamonds Dual Play. Video automat Masques of San Marco je pětiválcový výherní automat se 40 výherními liniemi a se dvěma sety válců, kdy každý z nich má po 20 výherních linií. Funkce Dual Play si ve hře Da Vinci Diamons vytvořila svoji fanouškovskou základnu, tak bude zajímavé podívat se, zda hra Masques of San Marco dosáhne stejného úspěchu.

Hrací Automat Masques Of San Marco Online Zdarma

Ano, pochopili jste. Masques of San Marco je karnevalová hra, která se inspirovala festivalem masek s názvem Venice’s Piazza San Marco mask festival. Ve hře se objevuje celá řada maskovaných postav, které pokrývají obě dvě sady válců. Ty jsou umístěny nad samotné noční Benátky s barokními budovami a gondolami. Konkrétně zde můžete zahlédnout 4 maskované postavy, slunce, měsíc a hvězdy. Ve hře se také objevuje wild symbol, který nemůžete přehlédnout už jen pro to, že je označen nápisem wild. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol, kterým je maska.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti