Menu

Magic Pot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Pot

Hrací Automat Magic Pot Online Zdarma Magic Pot je velmi lákavý výherní automat zdarma, který je potěšením si zahrát. Tento výherní automat vypráví o kotli plném zlata a irských symbolech štěstí. Kotlík zlata je zde přímo pro nás, náruživé hráče výherních automatů, abychom v tomto automatu získali svůj podíl. Pokud máte při hraní trošku štěstí, tak vám tento kotlík vyplatí tolik peněz, abyste zbytek vašeho života mohli žít v luxusu a blahobytu. Tato cesta za pokladem v podobě výherního automatu je projektem od vývojářské společnosti Games OS. Jeho barevnost, kvalita grafické stránky a kvalita animací je neodolatelná. Všechny tyto prvky jsou vytvořené do nejmenších detailů a dokonce i mobilní verze tohoto automatu online je stejně kvalitní jako verze pro hraní na počítači. Tento výherní automat je také naplněn řadou velmi kvalitních symbolů, které jsou s tématem úzce spojeny.

Hrací Automat Magic Pot Online Zdarma

 

Narazíte například na starou botu, žaludy, houby, ostružiny, krystaly a čtyřlístek. To ale není zdaleka vše, protože tento kouzelný výherní automat zdarma je naplněn skvělými bonusovými funkcemi. Mezi ty běžnější patří wild a scatter symboly a jako velmi speciální bonus je považována bonusová hra s názvem Kouzelný kotlík. Celkově se jedná o standardní pětiválcový výherní automat s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií na zatočení je nastavitelný od 1 do 25. Nastavit ale můžete také hodnotu vsazených mincí. Pro zahájení hry použijte tlačítko spin nebo auto spin. Tou nejvyšší výhrou je skvělých 6000 mincí, které vám přinese symbol čtyřlístku. Čtyřlístek je zároveň i wild symbolem.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti