Menu

Magic Building

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Building

Hrací Automat Magic Building Zdarma OnlineTento úžasný výherní automat je přeplněný mega výhrami, a ač byste to neřekli, žádná opravdová kouzla se v tomto výherním automatu zdarma nedějí. Jediným kouzlem je získání 6 symbolů na 5 válcích. Pokud budete mít dostatek štěstí a získáte tuto kouzelnou kombinaci, stane se z vás hráč tak bohatý, že si to ani nedokážete představit. Děj tohoto výherního automatu se velmi podobá nějaké mini telenovele.

Hrací Automat Magic Building Zdarma Online

 

Mimo magických tvorů, kouzelníků a zaříkávadel obsahuje tento výherní automat zdarma symboly 4 členů jedné rodiny, psa a řidiče výtahu, který obsluhuje jejich kouzelnou budovu. Všechny symboly mají formu kreslených postaviček a vůbec celágrafická stránka i s použitými animacemi je dost dobrá a chytlavá. Mimo pěti válců je v tomto výherním automatu 25 výherních linií, které si můžete na začátku každého kola nastavit od 1 do 25. Tím nejdůležitějším a nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je právě řidič výtahu, který vám vyplatí vaši sázku rovnou 1000x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti