Menu

Lucky Miners

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Miners

Hrací Automat Lucky Miners Online ZdarmaVýherní automat Lucky Miners je pětiválcovou automatovou hrou s 9 fixními výherními liniemi. Jedná se o poměrně standardní nastavení automatu a díky tomu, že je počet výherních linií stanovený fixně, tak zde nemáte příliš mnoho možností na předvedení vašich herních schopností.

Hrací Automat Lucky Miners Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu mohou znázorňovat pouze dvě věci. Buďto se jedná o to, na co při této práci můžete narazit nebo na to, co při dolování můžete pro nalezení drahých kamenů použít.

Tím nejméně hodnotným symbolem tohoto automatu je vozík plný štěrku a kamení. Za plnou výherní kombinaci těchto symbolů získáte pouze 50 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem automatu je horník, který má nasazenou helmu se znakem horníků. Za pět takovýchto symbolů zobrazených na výherní linii získáte 250 mincí.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto automatu jsou pestrobarevné symboly, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly. Tento symbol může vyměnit nebo nahradit ostatní běžné herní symboly. Scatter symbolem automatu je šťastný horník. Tento symbol vám sice nepřinese žádné okamžité peněžní výhry, ale nabídne vám nádherných 10 spinů zdarma. Stačí kdekoli na válcích zobrazit alespoň tři tyto symboly.

Výherní automat Lucky Miner je příkladem automatové hry, kterou pochopí naprosto všichni bez žádných problémů. Co se týče samotné hry, tak nepatří mezi ty nejlepší a nedá se to říci ani o grafické stránka, ale hráči se rozhodně nudit nebudou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti