Menu

Lucky Larry’s Lobstermania 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Larry’s Lobstermania 2

Hrací Automat Lucky Larrys Lobstermania 2 Online ZdarmaAť už jste potkali humra Larryho dříve v původním výherním automatu Lobstermania či ne, tak nejnovější hra plná humří zábavy s názvem Lucky Larry’s Lobstermania 2 vás jistě chytne na háček. Můžete zde vyhrát ceny, když pomůžete Larrymu udržet jeho oblíbený záliv jakž takž uklizen. Larry vám za to bude vděčný a navíc vás bohatě odmění, když narazíte na nějaký problém s místními bójemi, loděmi, majáky nebo loděnicí. Nejvíce byste se ale měli těšit na Larryho bonusy, které zahrnují wild symboly humrů, scatter symboly s jackpotem, funkci násobitele, bonusové kolo výběru z možností a zlaté humry.

Hrací Automat Lucky Larrys Lobstermania 2 Online Zdarma

Larry má rád, když jeho fanoušci vyhrávají velké výhry. Pro to vám nabízí 40 výherních linií a bonus navíc. Také nechá všechny hráče, aby použili jejich oblíbené mobilní zařízení, osobně doporučuje iPad nebo tablet. Larryho dům je plný slunce stejně tak jako jeho osobnost a není zde nikdy místo na nudu, protože je jeho herní pole o velikosti 5×4 neustále v akci.
Larry si také rád zahraje poker se svými kamarády a vy s ním můžete vyhrát až 150 mincí, když mu pomůžete najít jeho hrací karty. Když mu pomůžete udržet jeho záliv v pořádku, získáte 300 mincí za loděnici a majáky a až 400 mincí za lodě a bóje.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti