Menu

Las Vegas Fever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Las Vegas Fever

Hrací Automat Las Vegas Fever Online ZdarmaLas Vegas Fever je výherním automatem, který hráče přenese do srdce Las Vegas. Tento výherní automat je naprostou novinkou a nabízí hráčům originální a nový způsob sázení. Vsadit si můžete už pouze několik mincí a vyhrát při tom jackpot. Automat navíc přináší hráčům i spoustu originálních překvapení, které hráče udrží v napětí po celou dobu jejich hry.

Hrací Automat Las Vegas Fever Online Zdarma

 

Tento výherní automat je inspirován stylovou a luxusní atmosférou kasin. Spojuje tak dva hlavní prvky, kterým je bohatství a hazardní hraní v kasinech. Grafická stránka je při tom velmi realistická, živá a naprosto jedinečná. Ničemu při tom nevadí, že se jedná o naprosto klasické téma.

Výherní automat Las Vegas Fever byl navržen přesně tak, aby hráče zaujal již na první pohled. A musíme uznat, že se to vývojářskému týmu naprosto skvěle podařilo.

Celý tento výherní automat se skládá ze 4 válců, ke kterým může být za určitých podmínek přidán válec pátý. Hráči si mohou vsadit celkem na 15 výherních linií, které se rozprostírají napříč všemi válci. Výherní kombinace tak musíte tvořit vždy na těchto výherních liniích. Pro nastavení vašich sázek využijte menu, ve kterém můžete nastavit hodnotu vsazených mincí.

Herní symboly

Výplaty tohoto výherního automatu budou záviset na symbolech, ze kterých vytvoříte výherní kombinaci a na hodnotě vaší sázky. Znamená to, že při vyšších sázkách budou vyšší i vaše výhry. Jednotlivými symboly jsou kolo štěstí, zelené žetony, červené žetony, ruleta a šampaňské. Dalšími symboly jsou například obrázek kasina, neonové nápisy, kufry a hrací automaty.

No comments

Napsat komentář