Menu

Kitty Glitter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kitty Glitter

Hrací Automat Kitty Glitter Zdarma OnlineKitty Glitter je pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi, který vám přináší renomovaný tvůrce výherních automatů IGT. Již podle názvu je jasné, že se jedná o kočičí výherní automat, který je bezvadnými kočkami přímo naplněn. Ty jsou pak doplněny wild a scatter symboly a volnými zatočeními. Hra se načítá opravdu rychle, a to i při pomalém internetovém připojení a můžete si ji vychutnat v režimu flash na počítačích s operačním systémem Windows i Mac.

Hrací Automat Kitty Glitter Zdarma Online

Nemusíme opakovat, že tento výherní automat je založen na mazlivých kočkách. Na válcích naleznete řadu symbolů, které jsou s tímto tématem spojeny. Jsou to třeba perské, siamské a mourovaté kočky. Dalšími symboly, které jsou běžné i pro řadu dalších výherních automatů a video pokerových her, jsou symboly pokerových hracích karet od esa po 10. Wild symbolem je logo hry Kitty Glitter, který zastupuje všechny ostatní běžné symboly mimo symbol misky s diamanty. To je totiž scatter symbol. Scatter symboly jsou vaším klíček k bonusové volné hře, takže se na ně ve hře soustřeďte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti