Menu

Jean Wealth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jean Wealth

Hrací Automat Jean Wealth Online ZdarmaStane se, že svět výherních automatů zdarma je čas od času úspěšně obohacen o čerstvé nápady a jedinečná témata a tento hrací automat je jednoznačně jedním z nich. Jediným pohledem na téma tohoto výherního automatu zdarma asi těžko uhodnete, co na vás uvnitř čeká. Naleznete tam něco, co jste u výherního automatu na vysoké úrovni nikdy nečekali. Je to kadeřnický salón. A nejedná se pouze o kadeřnický salón, ale o ten kadeřnický salón Jean Wealth. a jsme si jisti, že se vám její salón bude velmi zamlouvat. Nabízí totiž absolutně všem příchozím velmi hodnotné výhry. Tento úžasně zábavný výherní automat zdarma je naplněn jedinečnými symboly, které nikde jinde neuvidíte. Narazíte na fén, nůžky a dokonce i hřeben.

Hrací Automat Jean Wealth Online Zdarma

 

Design samotného automatu je poměrně jednoduchý, ale lákavý. Barevné kombinace jsou v tomto designu opravdu výjimečné a figuruje zde převážně růžová barva. Symboly jsou prosté, ale skvěle provedené. Přítomnost symbolů hracích karet je pak snad už povinností. V tomto výherním automatu na vás čekají i dvě bonusové funkce a obě dvě se pojí se scatter symbolem. První z nich jsou spiny zdarma a druhou je speciální bonus výběru z možností. Obě dvě tyto funkce pro vás mají zajímavé ceny včetně násobitelů výher. Jean Wealth se skládá z pěti válců a 20 výherních linií, ale jejich počet můžete pro každé zatočení upravit od 1 do 20.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti