Menu

In Bloom

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

In Bloom

Hrací Automat In Bloom Online ZdarmaOnline video automat In Bloom od společnosti IGT je dalším z automatů s přírodní tématikou, dech beroucími násobiteli, funkcí Burst symbolu, volnými zatočeními a bonusovou funkcí Bump. Výherní automat má 5 válců a 40 výherních linií. Symboly na válcích a na jejich pozadí vykreslují širokou škálu květin včetně leknínů, vlčích máků, růží a kal. Dále zde narazíte také na symboly hracích karet, od desítky až po eso, v různých karetních barvách.

Hrací Automat In Bloom Online Zdarma

Nečekaně v této hře není žádný wild symbol, ale scatter symbol se zde nachází, a to v podobě motýla. Co je na této hře ale opravdu skvělé, je její kompatibilita s většinou mobilních zařízení včetně iPadů, a právě pro to se momentálně jedná o jednu z nejlepších výherních automatů pro iPad.
Funkce Symbol Burst je neobyčejná funkce, která dává hráči šanci na seřazení 15 stejných symbolů za jedno zatočení. Po roztočení válců se totiž konkrétní symbol z výherní kombinace může proměnit v 1, 2, 3, 4 nebo 5 stejných symbolů. Tato funkce však funguje pouze pro symboly květin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti