Menu

House of Scare

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

House of Scare

Hrací Automat House of Scare Online Zdarma Vývojářská společnost Games OS vlastní velmi talentový tým vývojářů. Je běžné, že jejich výherní automaty dosahují té nejvyšší kvality a využívají ty nejmodernější technologie. Jedná se o spojení bohaté grafické stránky, plynulých animací a spousty velmi zajímavých funkcí. I tento výherní automat zdarma přesně odpovídá tomuto popisu a podle jeho názvu jste určitě pochopili, že jeho tématem je Halloween. Toto téma není vůbec jednoduché a vytvořit úspěšný Halloweenský výherní automat tak není vůbec snadné. V této kategorii je už tolik výherních automatů, takže vytvoření nového, jedinečného a atraktivního automatu je opravdovou výzvou. Tento úžasný automat online zdarma je tak naplněn spoustou zábavných prvků. Je totiž mnohem jednoduší se při hraní tohoto vysoce kvalitního, rychlého a velmi štědrého automatu pobavit než vyděsit.

Hrací Automat House of Scare Online Zdarma

 

Celý průběh hry je propracován do nejmenších detailů. Hru pak můžete ovládat pomocí dobře zorganizovaného ovládacího panelu. Při hraní se budete muset řídit několika málo pravidly, která jsou ale tak jednoduchá, že se je za chvíli naučí i naprostí začátečníci. Navíc je možné si tento výherní automat zahrát i s pár korunami. Po spuštění automatu na vás čeká velmi zajímavý soubor symbolů. Velká většina z nich jsou příšery, ale nebojte se. Oni jsou zde pouze pro to, aby vám vyplatili skvělé výhry. Mezi tyto symboly patří i scatter symboly a wild symboly, které jsou těmi nejdůležitějšími. V nabídce je také pár fantastických bonusových her. Jedna se jmenuje závod rakví a je to opravdu zábavné. Další speciální funkcí je například funkce re-spinů. Spiny zdarma na vás ale nečekají. Ke hraní budete mít k dispozici 5 válců a 25 výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti