Menu

Golden Goddess

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Goddess

Hrací Automat Golden Goddess Zdarma OnlineSpolečnost International Gaming Technology (IGT) má asi nejpůsobivější sbírku výherních automatů mezi všemi vývojáři z celého světa. Golden Goddess je vzrušující výherní automat založený na fantasy tématu, který společnost IGT neustále vylepšuje, aby byla pro hráče co nejjednodušší. S hrou Golden Goddess zachytila tato společnost to hlavní poslání výherních automatů, kterým je zábava a vysoké výhry. To je jasné i z počtu hráčů vyhledávajících tuto hru v každém kasinu, které ji nabízí.

Hrací Automat Golden Goddess Zdarma Online

Výherní automat Golden Goddess zpracovává fantasy téma, ve kterém existuje řada symbolů jako růžový kůň, bílý kačer, princ, hnědý kůň a zlatá bohyně. Další symboly zahrnují klasické vysoké hrací karty od esa po desítku. Zvukové efekty a animace v této hře skvěle doplňují toto fantazijní téma a ještě více ho podtrhuje čistá grafika s 3D obrázky. Na animované symboly můžete narazit při každé výherní kombinaci.
Golden Goddess je velmi jednoduchou hrou stejně tak jako další oblíbené nízkorozpočtové hry od IGT. Jednoduše si musíte nastavit výši vaší sázky a počet aktivních výherních linií. Pak si jen vyberte, kolik kreditů chcete vsadit na každou výherní linii a můžete se pustit do hry. Výherní kombinace se na výherních liniích vždy tvoří zleva doprava a získáváte za ně výhry. Vysoké částky můžete vyhrát spuštěním funkce Super Stacks, kterou aktivujete třemi stejnými symboly ve svislé linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti