Menu

Generous Santa

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Generous Santa

Hrací Automat Generous Santa Online Zdarma Snad všichni milujeme Vánoce a bylo by opravdu úžasné, kdybychom mohli vánoční náladu pociťovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky šikovnému vývojářskému týmu společnosti Games OS je to nyní možné právě díky tomuto speciálnímu výhernímu automatu zdarma. Vánoce a radostná nálada vyzařuje opravdu z každého koutu tohoto automatu. Jeho design je naprosto perfektní a skvěle reprezentuje veselou atmosféru Vánoc. Po pravdě je naprosto okouzlující úplně celá prezentace tohoto automatu. Dokonce i ne úplní fanoušci výherních automatů si tuto automatovou hru budou chtít zahrát ihned poté, co ji uvidí.

Hrací Automat Generous Santa Online Zdarma

 

Nejen pozadí, ale i jednotlivé symboly jsou spojeny s vánočními svátky. Mezi symboly tak naleznete andílky, elfy a vánoční ponožky. Průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je pak stejný, jako u všech ostatních typických automatů. Vše můžete ovládat tlačítky umístěnými v kontrolním panelu, který je umístěný na spodku hrací obrazovky. Zde můžete nastavit hodnotu vsazených mincí od 0,2 do 2, počet aktivních výherních linií od 1 do 20 a také počet her v rámci automatické hry. Podle ovládacího panelu je nejvyšší možná sázka v tomto výherním automatu zdarma nastavena na 40 dolarů. V tomto automatu na vás ale mimo jiné čeká i spousta nádherných bonusových funkcí. Například jsou to wild a scatter symboly, které zde ale fungují poněkud odlišně, než jste zvyklí. Nicméně o spiny zdarma ochuzeni nebudete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti