Menu

Garden Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Garden Party

Hrací Automat Garden Party Online ZdarmaGarden Party je pětiválcový výherní automat od tvůrce IGT, který obsahuje rozložení s famózními 1024 možnostmi výhry. Znamená to, že hra nemá žádné výherní linie. To vše doplňuje bonusová volná hra s násobiteli, stacked symboly a nádherná sbírka květin. Jste-li alergičtí na pyl, bude pro vás hra Garden Party opravdu ohromná.

Hrací Automat Garden Party Online Zdarma

Není to poprvé, co jsme se u výherního automatu od IGT setkali s 1024 možnostmi výhry a s funkcí MultiWay Xtra. Například výherní automat Miss Red a několik dalších také nabízí stejný formát. Funkce MultiWay Xtra přidává navíc další možnosti výhry a zvyšuje tak výplaty více než funkce MultiWay, ale pracuje v podstatě na stejném principu. Hráči zde místo sázení na jednotlivé výherní linie platí za umístění válců, což jim umožňuje vyšší interakci ve hře a také vyšší vzrušení.
Jarní zahrada je asi ta nejkrásnější přírodní podívaná, která existuje. Je plná jasných barev, sladkých vůní a zaneprázdněných včel sbírajících pyl. Právě taková je i grafická stránka video automatu Garden Party. Herní symboly se velmi dobře hodí ke květinovému tématu tohoto automatu. Můžete zde zahlédnout vodní fontány, květinové věnečky, motýly, květiny, sluneční hodiny, trpaslíky a hrací karty od 9 po eso.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti