Menu

Farm Of Fun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Farm Of Fun

Hrací Automat Farm Of Fun Online ZdarmaVýherní automat Farm of Fun v sobě spojuje dva hlavní prvky a tvoří tak jeden opravdu zábavný a roztomilý výherní automat. Tento výherní automat byl vytvořen jednoduše a je více zaměřen na samotné válce, které se nachází uprostřed obrovských červených vrat do stodoly. Pozadí automatu pak představuje klidnou zahrádku a spolu s jednotlivými symboly tak vytváří příjemnou a pohodovou atmosféru. Hudební doprovod automatu je plný realistických zvuků, které se skládají ze zvuků zvířat a zvuků přírody doplněných hrou na banjo. Naprosto celý tento výherní automat online tak byl vytvořen propojením jednoduchých prvků.

Hrací Automat Farm Of Fun Online Zdarma

 

Velikost tohoto výherního automatu je 5×3, což znamená, že na každém válci můžete najít tři symboly. Počet výherních linií je v tomto automatu 50 a jsou nastaveny fixně, není tak šance na jejich změnu. Vaše sázky ale změnit můžete a toho dosáhnete pomocí ovládacích prvků umístěných v levém spodním rohu herní obrazovky. Vaše výhry pak budou záviset na počtu spojených symbolů a na velikosti vaší sázky. Znamená to, že vyšší výhry čekají na hráče, kteří si vsadí více.

Herní symboly

Mezi jednotlivé symboly tohoto výherního automatu patří produkty z farmy, jako jsou například dýně, slunečnice, rajčata a kukuřice. Nenechte se překvapit tím, že vaše odměny za tyto symboly mohou být nízké. Jejich frekvence vám to totiž bohatě vynahradí. Mezi ty hodnotnější symboly patří ovce, krávy, prasata, psy a kuřata. Wild symbolem je strašák a scatter symbol má podobu farmáře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti