Menu

Exploding Pirates

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Exploding Pirates

Hrací Automat Exploding Pirates Online ZdarmaVýherní automat Exploding Pirates je přímočarou automatovou hrou, která se rozkládá na 5 válcích s 25 fixními výherními liniemi. Hráči si zde mohou užít spiny zdarma i wild symboly.

Hrací Automat Exploding Pirates Online Zdarma

 

Tento výherní automat je příliš jednoduchý a mohou si ho tak skvěle užít i naprostí nováčci v herním průmyslu. Symboly tohoto automatu vám při vytvoření výherních kombinací vyplatí výhry v různých směrech. V rámci spinů zdarma můžete získat 10 až 15 bonusových spinů, jejichž počet závisí na počtu scatter symbolů, které na válcích zobrazíte. Vaše výhry mohou být také vynásobeny násobitelem od 2x do 4x.

Na pozadí automatu je vyobrazen osamělý ostrov a před ním se nachází všechny pestrobarevné válce, ve kterých bylo dbáno na nejmenší detail. Každý jejich symbol vypadá unikátně a je velmi dobře zpracován.

Za každou výherní kombinaci získáte mimo výhry i animovanou prezentaci a každá výhra bude zároveň oslavena pomocí kanónů se třpytkami, které se nachází na vrchní straně herní obrazovky. Ty nehodnotnější symboly dokonce po tvorbě výherní kombinace jakoby oživnou. Výherní animaci ale spustí naprosto všechny barevně zářící symboly tohoto online automatu.

Speciální herní funkce

Co se týče zvukového doprovodu tohoto výherního automatu, tak je vám nabídnut bláznivý soundtrack, který vás dostane do té správné nálady pro toto mořské dobrodružství. A připravte se na to, že se budete muset vypořádat se spoustou exploziv, dřevěných barelů a zlatých mincí.

Spiny zdarma můžete aktivovat po získání několika scatter symbolů. 10 spinů zdarma získáte s násobitelem 2x a 15 spinů zdarma bude odehráno s násobitelem 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti