Menu

Eat Them All

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Eat Them All

Hrací Automat Eat Them All Online ZdarmaVýherní automat Eat Them All je automatovou hrou, která se odehrává na jedné podivné zahradě. Právě zde totiž rostou rostliny, které mají nejraději chuť čerstvého masa. Celý tento výherní automat je zábavný a hráče nijak příliš nepřetěžuje svojí složitostí. Automat neobsahuje žádné pozadí, o kterém by stálo za to mluvit. Jsou zde pouze strašidelné rostliny, které se točí na válcích a mohou tvořit výherní kombinace.

Hrací Automat Eat Them All Online Zdarma

 

Hudba na pozadí automatu se k tématu báječně hodí a hned při prvních tónech vám připomene některé hororové filmy. I když tento automat nenabízí příliš vysoké výhry, jeho animace a grafická stránka jsou naprosto jedinečné a výrazně ho tak odlišují od všech ostatních výherních automatů.

Automat Eat Them All se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 9 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastaven fixně a nelze ho změnit, což ale neznamená, že byste si nemohli změnit výši vaší sázky podle vlastních možností.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu se dělí na symboly neškodné, které představují symboly klasických karet od 10 až po eso. Druhou skupinou symbolů jsou symboly masožravých rostlin, které mají různé barvy a různé tvary. Tyto rostliny mají nabroušené zuby a nabídnou vám lepší výhry. Mezi speciální symboly tohoto automatu patří scatter symboly, které aktivují alespoň 10 spinů zdarma a nezáleží při tom, kde se na válcích nachází. Jedná se o skvělou šanci na získání hodnotných výher bez použití vlastní prostředků. Speciálním symbolem je také wild symbol v podobě rostliny s červenou hlavou. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní běžné herní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti