Menu

Diner Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diner Of Fortune

Hrací Automat Diner Of Fortune Online ZdarmaVýherní automat Diner of Fortune je inspirovaný rychlým občerstvením. Tento výherní automat je inspirovaný zlatým obdobím padesátých let minulého století, kdy byly v Americe velmi populární mléčné bary. Je tak na čase objednat si pořádný mléčný koktejl s hamburgerem a začít vydělávat.

Hrací Automat Diner Of Fortune Online Zdarma

 

Vraťte se v čase a prohlédněte si svět mléčných barů a vyhrajte u toho spoustu skvělých peněžních výher. Tvůrce tohoto výherního automatu do něj vložil opravdu vše a staromódní způsob stravování je zde obsažen naprosto ve všech prvcích. Tento mléčný bar se navíc věrně podobá jeho filmovému zpracování.

Na pozadí herní obrazovky je vidět velmi typický károvaný vzor a po stranách válců se nachází svalnatý kuchař a sličná servírka. Jednotlivé herní symboly jsou jedním z nejlepších prvků tohoto automatu, jsou velmi detailní a odpovídají zvolenému tématu.

V tomto výherním automatu narazíte na spoustu diskrétních ovládacích tlačítek, které vám pomohou si automat nastavit podle vlastních možností.

Pravidla automatu jsou ta klasická, která jsou zkušeným hráčům již známá. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 5 výherními liniemi. Všechny výherní linie byly viditelně označeny a právě na nich se musíte snažit umístit stejné symboly pro vytvoření výherních kombinací.

Herní symboly

Tabulka výplat tohoto výherního automatu se podobá jídelníčku mléčného baru, který je naplněn lákavými pokrmy. Mezi ty nejběžnější symboly patří mléčné koktejly, koblížky, hamburgery, párky v rohlíku a palačinky. Mezi méně časté symboly patří jukebox, tři servírky a kuchař.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti