Menu

Diamond Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diamond Queen

Hrací Automat Diamond Queen Zdarma OnlineVideo automat Diamond Queen byl vytvořen společností International Gaming Technology (IGT). Tématem tohoto výherního automatu je mystika s různými fantazijními prvky. Společnost IGT je nyní již dlouhodobým tvůrcem výherních automatů a téma řady z nich je založeno na fantazii. Jsou to například Treasure of Troy a Crowns of Egypt. IGT běžně vytváří hry určené jak pro kamenná kasina, tak i pro ta online a už dosáhly obrovského úspěchu tvořením vysoce interaktivních her. Stejně tak i výherní automat Diamond Queens může své hráče zabavit na dlouhé hodiny, a to díky svým animacím, grafice videa a zvukovým efektům, které celkovou hratelnost jen zlepšují.

Hrací Automat Diamond Queen Zdarma Online

V této hře se setkáte se spoustou speciálních funkcí, které činí hru velmi atraktivní. První věcí, kterési hráči všimnou, jsou použité herní symboly objevující se na válcích. Mimo klasických symbolů hracích karet od esa po desítku se zde také nacházejí symboly koruny, kouzelníka, mapy, loga výherního automatu Diamon Queen a symboly mystického diamantu, které jsou zároveň bonusovými symboly. Ve hře je také wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol nicméně nemůže nahradit bonusový symbol diamantu (scatter symbol).

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti