Menu

Demobee

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Demobee

Hrací Automat Demobee Online ZdarmaDemobee je výherní automat zdarma, který přináší do světa výherních automatů čerstvý a svěží vzduch. Výherní automat Demobee je inspirován armádou. Konkrétně Demobee je člověk, který byl z nějakého důvodu propuštěn z aktivní vojenské služby. Je tak asi jasné, že vytvoření výherního automatu právě na toto téma bylo velkým oříškem. Nicméně díky velmi šikovnému a zkušenému vývojářskému týmu společnosti SGS Universal se to povedlo na jedničku.

Hrací Automat Demobee Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se rozkládá celkem na 5 válcích se třemi řádky a 20 aktivními výherními liniemi. Počet výherních linií je ale možné změnit podle vlastních potřeb. Hráči si tak mohou zvolit hrát s 1 až 20 výherními liniemi. Stejně tak je možné nastavit i hodnotu sázek, a to od 0,01 do 5 mincí na výherní linii. Tyto dvě hodnoty poté dohromady dají hodnotu celkové sázky, která se pohybuje od 0,01 do 100 mincí na jedno zatočení. Veškeré tyto změny j možné provést v ovládacím panelu, který se v tomto výherním automatu zdarma nachází pod válci.

V ovládacím panelu je také možné otevřít tabulku výplat a velmi zajímavou karetní mini hru. Tato hra slouží z vynásobení získaných výher, ale její hraní také nese riziko ztráty celé výhry. Grafická stránka i animace tohoto výherního automatu zdarma jsou velmi atraktivní a vysoce kvalitní. Soubor symbolů obsahuje převážně tematicky laděné symboly, ale nachází se zde i symboly s písmeny. Mimo běžným herních symbolů tento výherní automat obsahuje i 3 speciální symboly, které hráčům pomohou jejich výhry ještě vynásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti