Menu

Da Vinci Diamonds Dual Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Da Vinci Diamonds Dual Play

Hrací Automat Da Vinci Diamonds Dual Play Online ZdarmaBylo jen otázkou času, kdy uvidíme další výherní automat inspirovaný automatem Da Vinci Diamonds, a to hlavně díky úspěchu tohoto původního výherního automatu s dvaceti výherními liniemi. Jeho nová verze obsahuje 40 výherních linií vedoucích napříč dvěma sadami padajících kamenů a je také známa pro svoje velmi časté výhry.

Hrací Automat Da Vinci Diamonds Dual Play Online Zdarma

Formát hry zvaný Dual Play, který tento výherní automat obsahuje, znamená, že jsou ve hře přítomny dvě sady válců umístěné nad sebou. Pět válců je umístěno nahoře a pět válců dole. Celkem je ve hře 40 výherních linií, a to je zajišťuje hráčům více šancí na výhru a výrazně to také přispívá ke stále rostoucí popularitě tohoto výherního automat napříč fanoušky IGT.
Zářivý design výherního automatu Da Vinci Diamonds Dual Play plný diamantů je dovedený k ještě větší dokonalosti. Symboly zde představují barevné drahokamy a slavná díla Leonarda da Vinci, jako je známá Mona Lisa. Mezi nimi můžete najít i jeho vlastní autoportrét. Syté červenozelené pozadí je překvapivě příjemné pro vaše oči a o hře se nedá říct nic jiného, než že je opravdu zábavná.
Výherní automat Da Vinci Diamonds Dual Play je velmi úspěšnou netradiční hrou, která má ve svém skrytu co nabídnout. To, co na první pohled nemusí vypadat jako něco speciálního, se může změnit na potenciální masivní jackpot, až 300 volných zatočení na bonusových válcích, padající kameny a mnohem více.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti