Menu

Cuckoo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cuckoo

Hrací Automat Cuckoo Online ZdarmaVýherní automat Cuckoo se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a jeho téma je velmi zvláštní. V tomto výherním automatu vás totiž čeká malována keramika, která představuje nádherná umělecká díla, a hlavním z nich jsou vejce, protože automat měl být zveřejněn o velikonocích. Jedná se o velmi jednoduchou automatovou hru s bonusovými funkcemi.

Hrací Automat Cuckoo Online Zdarma

 

Hráči si v tomto výherním automatu mohou vsadit na všech 10 výherních linií nebo si mohou aktivovat menší počet. Na každou výherní linii je možné vsadit až 10 mincí. Hodnota mincí začíná na 0,01 kreditech. Pokud to chcete roztočit ve velkém, tak si v tomto automatu můžete vsadit maximálně 100 kreditů. Pokud necháte rozptyl nastaven na výchozí hodnotu, tak se možná nedočkáte příliš vysokých výher a potřebného napětí. Raději si tedy zahrajte i hazardní hru, ve které budete moci každou svoji výhru zdvojnásobit.

Bonusy a symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 7 symbolů, které zahrnují karetní symboly od kluka až po eso. Mezi ty hodnotnější symboly ale patří kreslená vejce. V průběhu hry si můžete přijít na výhry až v hodnotě 1500 mincí, ale za vejce to může být až neuvěřitelných 50 000 mincí na každou výherní linii. Pro získání jakékoli výhry potřebujete na výherní linii zobrazit alespoň tři stejné symboly, které se musí nacházet na sousedních válcích a začínat na válci nejvíce vlevo. Za tři stejné symboly na vás budou čekat výhry okolo 500 mincí.

Tento výherní automat neobsahuje žádné wild symboly, ale narazíte na scatter symboly, které vám otevřou dveře k bonusové hře.

No comments

Napsat komentář