Menu

Crown Of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crown Of Egypt

Hrací Automat Crown Of Egypt Zdarma OnlineVýherní automat Crown of Egypt není možná tak populární jako jiné egyptsky laděné online výherní automaty, ale rozhodně poskytuje stejnou zábavu. Zejména díky jeho úžasné grafice, zábavným zvukovým efektům, plynulým animacím a zajímavým funkcím. Tento výherní automat byl vydán v prosinci roku 2012, obsahuje 5 válců, 40 výherních linií a 1024 možností výhry. Tento počet výherních možností můžete vy sami aktivovat nebo vypnout, jak si přejete. Pro jejich aktivování budete muset do hry vložit navíc 40 mincí. Je to tedy poněkud více, než u některých jiných výherních automatů od IGT, které těchto 1024 způsobů výhry nabízejí bez poplatku navíc. Jedná se například o výherní automat Pamplona. Výherní automat Crown of Egypt vám umožňuje hrát za 1 minci za každou výherní linii. Navíc jeho široká škála hodnoty mince a nastavitelný počet výherních linií bude určitě vyhovovat jak hráčům s nízkým, tak i s vysokým herním rozpočtem.

Hrací Automat Crown Of Egypt Zdarma Online

Všechny symboly, mimo symbolů vysokých hracích karet, velmi dobře ladí s tématem a zahrnují třeba logo hry Crown of Egypt, pyramidy, Faraona, Kleopatru a bohy Ra, Anubise a Hathor.
Pokud se vám líbí výherní automaty se systémem MultiWay Xtra jako například Treasures of Troy, tak existuje velká šance, že si zamilujete i Crown of Egypt. Bonusové funkce jsou mírně omezené, ale na druhou stranu jste odměněni častou a snadno obnovitelnou volnou hrou. Mnozí hráči online výherních automatů si nicméně myslí, že egyptská témata jsou již překonaná a upřednostňují hraní na jiných, více aktuálních automatech jako je například Star Trek Against All Odds.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti