Menu

CodeName: Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

CodeName: Jackpot

Hrací Automat CodeName: Jackpot Online ZdarmaVýherní automat Code Name: Jackpot je automatovou hrou, která je inspirovaná tématem těch nejšpičkovějších tajných agentů. Zdejším tajným agentem je žena, která má vražedné schopnosti, šarm a spoustu zbraní. Této akční a rychlé hře není jednoduché odolat a vaší odměnou za hraní budou opravdu vysoké výhry.

Hrací Automat CodeName: Jackpot Online Zdarma

 

Tento výherní automat vypráví příběh o nabitém životu hrdinky, která pracuje jako tajná agentka a její život je v neustálém nebezpečí, zvláště když se účastní svých misí.

Na pozadí tohoto výherního automatu je vyobrazeno moderní noční město plné neonových nápisů. Zahlédnout můžete třeba také i vysoký mrakodrap. Válce ale vypadají, jakoby se vznášely ve vzduchu. Jednotlivé symboly jsou vytvořeny trojrozměrně a jsou kreslené.

Jako symboly tohoto výherního automatu slouží vybavení tajných agentů, jako jsou například brýle pro noční vidění, počítač, zbraně a nože. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří tajná agentka, agent FBI, helikoptéra, zloduch se zbraní a sportovní auto.

Herní funkce

Muzika tohoto výherního automatu vám rozproudí krev v žilách. Je tak napínavá a bude vám připomínat hudbu z klasické bondovky. Výsledky vašeho hraní se budou ukazovat na obří obrazovce a celou hrou vás budou doprovázet 3D animace.

Celý tento výherní automat je rozložen na 5 válcích se třemi řádky. Počet výherních linií byl fixně nastaven na 50, takže vsadit si musíte na všechny. Může to sice připadat jako drahá záležitost, ale hodnotu vaší sázky si můžete upravit podle sebe tak, abyste si hraní mohli dovolit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti