Menu

Chest Of Fortunes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chest Of Fortunes

Hrací Automat Chest Of Fortunes Online ZdarmaNa válcích video automatu Chest of Fortune na vás budou čekat obrovské výhry a nádherná grafika. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 25 výherních linií. Celým tímto výherním automatem se nese nálada oslav, a jakmile se hráči pustí do hraní, mohou objevovat tisíce možností na získání těch nejvyšších možných výher. Jediným úkolem hráčů je kombinovat ty správné symboly do výherních kombinací. Mimo to v automatu můžete narazit i na bonusové hry, spiny zdarma a jedinečné wild symboly. Celkově se jedná o velmi slibnou záležitost.

Hrací Automat Chest Of Fortunes Online Zdarma

 

Speciálním herním symbolem tohoto automatu je petarda a druhým důležitým symbolem je wild symbol. Wild symbol se také řadí mezi speciální symboly, protože se může objevit na válcích kdykoli a kdekoli. Wild symbol se pak může změnit na jakýkoli jiný symbol. Mimo to je wild symbol také násobitelem výher, ale pro aktivaci této funkce musíte získat alespoň dva wild symboly. Získání dvou wild symbolů je sice méně časté, ale pokud se vám to podaří, budete příjemně překvapeni.

Funkce automat

Tento výherní automat obsahuje spoustu funkcí, které vám pomohou získat obrovské výhry. Automat je zajímavý díky své trojrozměrné grafické stránce a bonusovým funkcím, které zajišťují při hraní dostatečnou dynamiku. Hráči získají výhry za tvoření výherních kombinací ze tří, čtyř nebo pěti symbolů. Vyhrané částky ale budou záviset na výše sázky, kterou hráči do automatu vloží. Navíc je možné získat od pěti spinů zdarma s násobitelem 2x až do 15 spinů zdarma s násobitelem 10x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti