Menu

Cats

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cats

Hrací Automat Cats Online ZdarmaCats je pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi, který pochází z dílny IGT. Tento vysoce kvalitní výherní automat vás přenese do světa plného divokých koček. A nejedná se jen tak o ledajaké kočky, protože tyto mají schopnost zdvojnásobit vaše výhry. Stejně tak, jako všechny ostatní skvělé výherní automaty, tak i tento výherní automat obsahuje lákavé bonusy. Je to třeba wild symbol, scatter symboly, split symboly a bonusové volné zatočení. Hra se navíc načítá opravdu rychle a můžete si ji vychutnat jak na přístrojích s operačním systémem Windows, tak i na počítačích Mac.

Hrací Automat Cats Online Zdarma

Jak napovídá už název, tato hra je celá zaměřená na kočky. Navíc hra vypadá, jako kdyby byla natočena někde v Africe, v rozsáhlé savaně. Co je pro vás důležité vědět je, že většina nebo dokonce všechny divoké kočky milují slunění se v horkých a méně porostlých oblastech. Zde mohou spatřit svou kořist na míle daleko. Proto zde spatříte zemi pokrytou trávou savany, která díky své barvě tyto divoké kočky jednoduše zamaskuje.
Výherní automaty s tématikou divočiny jsou u hráčů velmi oblíbené a tento mi trochu připomíná Safari Madness od Netent či Safari Sam od Betsoft a stejně tak i některé velmi oblíbené výherní automaty ve stylu Vegas jako OMG! Puppies.
Na válcích se můžete setkat se stejnými obrázky, jaké znáte z dokumentů BBC. Je to hlavně logo hry Cats, obtisky tlap, černí panteři, tygři, lvi, horští lvi a gepardi. Také zde narazíte na vysoké pokerové karty, což je eso, král, královna a kluk. Logo hry je wild symbolem a zastupuje všechny ostatní symboly na válcích, mimo scatter symbolu, který představuje symbol otisku tlapy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti