Menu

Cash Coaster

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cash Coaster

Hrací Automat Cash Coaster Online ZdarmaAsi všem se líbí strávit den v zábavním parku, ale pokud si chcete ušetřit vstupné, cestu a nevolnost z horské dráhy, tak klidně zůstaňte doma a zahrajte si třeba výherní automat. Konkrétně Cash Coaster od společnosti IGT, který je inspirovaný starou dobrou dřevěnou horskou dráhou, kterých zbývá v  zábavních parcích po celém světě už jen pár. Cash Coaster je video automat, který je dostupný k online hraní zadarmo i za reálné peníze. Má pět válců a 30 výherních linií.

Hrací Automat Cash Coaster Online Zdarma

Výherní automat Cash Coaster vám nabízí atmosféru v retro stylu se symboly, které k tomu perfektně ladí. Je zasazen na ostrov Coney Island, který je znám právě lákavými dřevěnými horskými dráhami. Symboly zahrnují popcorn, karamelová jablka, zmrzlinu, kornouty s ledovou tříští, cukrovou vatu, preclíky a řadu různých šťastných sedmiček. Když se vám podaří získat pět červených sedmiček, vyhrajete jackpot ve výši 500 mincí.
Cash Coaster obsahuje wild symbol, který je označen slovem wild. Ten nahrazuje všechny ostatní symboly mimo Cash Coaster scatter symbol, který spouští volná zatočení. Počkat si také můžete na skvělý zážitek, kdy se vám první a pátý válec během základní hry změní na wild válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti