Menu

Captain Quid’s Treasure Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Captain Quid’s Treasure Quest

Hrací Automat Captain Quid's Treasure Quest Zdarma OnlineCaptain Quid’s Treasure Quest je video automat založený na původním výherním automatu, umístěném v kasinu Empire v Londýně. Tento video automat byl vytvořen společností IGT a zpracovává pirátské téma s 15 výherními liniemi a jackpotem ve výši 50 000 mincí. Tato hra obsahuje pár velmi akčních funkcí jako třeba funkci Treasure Quest a bonusovou hru Treasure Quest Hunt. Hra je dostupná i pro uživatele Mac a stejně tak i pro mobilní telefony přes mobilní aplikaci od vývojáře IGT.

Hrací Automat Captain Quid’s Treasure Quest Zdarma Online

Captain Quid’s Treasure Quest je hrou založenou na pirátech. Herní symboly zde zahrnují klasické symboly hracích karet jako eso, krále, královnu, kluka a 10 a stejně tak i logo hry Captain Quid, samotného kapitána Quida, lebku, pirátskou loď, bonusový symbol hledání pokladu, kompas a piráty.
Hra Captain Quid’s Treasure Quest slouží spíše pro zábavu než pro získání slušné peněžní částky, neboť se jedná o hru s nižší až střední frekvencí výher. Tato hra je navíc velmi podobná jiné hře od tvůrce IGT s názvem Pharaoh’s Fortune. Při hraní výherního automatu Captain Quid’s Treasure Quest možná nebudete mít tu nejlepší příležitost na získání vysokých výplat, nicméně vám hra nabídne dynamickou bonusovou hru, která vás alespoň dokáže opravdu vtáhnout do děje.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti