Menu

Bon Voyage

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bon Voyage

Hrací Automat Bon Voyage Online ZdarmaVýherní automat Bon Voyage je definitivně jedním z těch nejnapínavějších výherních automatů na trhu. Na rozdíl od ostatních výherních automatů zdarma je výherní automat Bon Voyage inspirovaný tím nejčastějším snem každého z nás, a to procestováním celého světa. Díky talentovaným vývojářům výherních automatů ve společnosti SGS Universal si nyní všichni jejich milovníci mohou tento sen splnit a procestovat všechna ta nádherná místa na světě aniž by se museli zvednout ze své židle.

Hrací Automat Bon Voyage Online Zdarma

 

Bon Voyage je v podstatě video automatem, který se rozkládá na 5 nádherných válcích se třemi řádky a 20 vhodně rozvrženými výherními liniemi. Jedná se o standardní rozvržení téměř všech výherních automatů této společnosti, takže pokud jste už vyzkoušeli nějaký jiný výherní automat zdarma od SGS Universal, tak vám ovládání tohoto skvělého výherního automatu bude připadat jako hračka. K jeho ovládání ale předchozí zkušenost není podmínkou. Celá hra je velmi jednoduchá a jediné, co budete potřebovat, je velmi malá znalost angličtiny a schopnost používat počítač. Díky tomu se naučíte ovládat tento výherní automat během několika málo minut.

V tomto výherním automatu zdarma existuje pouze několik málo jednoduchých pravidel. Za prvé musíte stanovit svoji sázku. K tomu využijte inteligentní ovládací panel, ve kterém můžete změnit počet aktivních výherních linií a hodnotu vaší sázky na každou linii. Podle ovládacího panelu je maximální možnou sázkou při 20 aktivních výherních liniích rovných 100 mincí. Tím nejvyšším nabízeným jackpotem je 12 500 mincí, které vám pomohou se na cestu kolem světa vydat i doopravdy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti