Menu

Big Bad Wolf

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Big Bad Wolf

Hrací Automat Big Bad Wolf Online ZdarmaBig Bad Wolf je nadprůměrný výherní automat zdarma s více než dostatečnou dávkou zábavy, a to i přes podstatně tradiční téma. Samotná hra je naprosto skvělá. Obsahuje hned několik bonusových funkcí, které vám přinesou opravdu vysoké ceny, má ale také vysoce kvalitní grafickou stránku i ostatní mediální prvky. Co je ale nejdůležitější, všechny tyto prvky jsou skvěle propojeny velmi vzrušujícím tématem.

Jedná se o pětiválcový hrací automat s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií na jedno zatočení si mohou hráči upravit na počátku každého kola. Jakákoli změna nastavení tohoto automatu zdarma je naprosto jednoduchá. Pokud však cílíte na vysoké výhry, radíme vám aktivovat co nejvíce výherních linií hned v úvodu. Důležitá je i výše vaší sázky. Tento skvělý výherní automat zdarma má celou řadu velmi dobře navržených hracích symbolů, které zahrnují i běžné symboly hracích karet od 10 do esa. Všechny symboly jsou schopny vytvářet hodnotné výherní kombinace.

Hrací Automat Big Bad Wolf Online Zdarma

 

Mezi bonusové funkce automatu patří wild symbol, který je schopný přeměnit vaše nevýherní kombinace ve výherní. Wild symbol tohoto automatu má podobu včelího úlu. Scatter symbol je na druhou stranu klíčový pro aktivování štědrých spinů zdarma. Mimo tyto dvě funkce můžete narazit i na bonusovou hru zvanou Sfoukávání domečku. Mimo vzrušujících zážitků vám tato bonusová funkce přinese masivní výhry a aktivovat ji můžete získáním tří symbolů měsíce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti