Menu

Auction Day

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Auction Day

Hrací Automat Auction Day Online ZdarmaVýherní automat Auction Day, kterého si budou vážit hlavně hráči znalí ve starožitnostech a starodávných pokladech. V tomto výherním automatu si užijete celého pytle plného mincí a velmi malých sázek. Naprosto vše, po čem jste kdy snili, je v tomto výherním automatu obsaženo. Narazíte na mini hry, bonusová kola a symboly. A k tomu je zde navíc šance na výhru dvou progresivních jackpotů.

Hrací Automat Auction Day Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma je zpracován 3D grafikou, která vypadá velmi sofistikovaně a čistě. Automat si určitě zamilují i vysocí hráči. Jeho symboly jsou velmi elegantní a čistě provedené. Točení válců je pak skvělou podívanou pro vaše oči. Při hraní zkrátka nenarazíte na jedinou chybičku.

Výherní automat Auction Day funguje v režimu HTML5 a průběh hry může být opravdu rychlý jako blesk. Zahrát si můžete na tabletech nebo i mobilních telefonech. Samozřejmostí je hraní na notebooku nebo stolním počítači.

Herní funkce

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 3 válcích s 8 výherními liniemi a třem řádky. Symboly automatu zahrnují cenné starožitnosti, které vám vyplatí slušné výhry. Naprosto vše v tomto automatu do sebe skvěle zapadá a získání výher je tak velmi jednoduché. Pozadí automatu je rozděleno na 9 čtverců, které tvoří herní pole o velikosti 3×3. Na jednotlivých polích se zobrazují předměty, které vstupují do aukce.

Nejvyšší dostupný jackpot vám nabídne až 12 000 mincí. V závislosti na hodnotě vašich sázek můžete vyhrát až 12 000 000. Při každé vaší sázce tento progresivní jackpot vzroste o trochu více.

No comments

Napsat komentář