Menu

Ali Baba

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ali Baba

Hrací Automat Ali Baba Online ZdarmaUž jste někdy slyšeli o AliBabovi a 40 loupežnících? Po pravdě neznám nikoho, kdy by neznal Ali Babu. Tento úžasný výherní automat zdarma je založen na známé pohádce z Povídek tisíce a jedné noci. Milovníci výherních automatů zdarma mají šanci zažít vzrušující příběh a vyhrát u toho úžasné ceny. Tento automat je naprosto skvěle navržen. Od samotného pozadí po strhující průběh hry, všechny prvky tohoto automatu jsou navzájem skvěle propojeny s jeho příběhem.

Hrací Automat Ali Baba Online Zdarma

 

V této hře narazíte na hada, velblouda, zlatého brouka, zakřivenou šavli, břišní tanečnice, lupiče a samotného Ali Babu. Tím nejhodnotnějším symbolem automatu je právě Ali Baba, který vám může vyplatit až 2500x vaši úvodní sázku. Druhým nejhodnotnějším symbolem tohoto online automatu je lupič, který vám vyplatí až 800x hodnotu vaší sázky. Tento úžasný výherní automat také obsahuje spoustu bonusových funkcí, včetně spinů zdarma a wild symbolu v podobě břišní tanečnice. Tento pětiválec má 20 výherních linií a hráči si mohou zvolit počet aktivních výherních linií od 1 do 20. Abyste ale při hře mohli zažít maximální vzrušení, doporučujeme vám hrát s maximálním počtem výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti