Menu

9 Figures Club

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

9 Figures Club

Hrací Automat 9 Figures Club Online ZdarmaVýherní automat 9 Figure Club je automatovou hrou, která hráčům nabízí spoustu šancí na získání obrovských výher, které jsou doprovázeny speciálními funkcemi a skvělou zábavou.

Hrací Automat 9 Figures Club Online Zdarma

 

Tento výherní automat sám o sobě neobsahuje žádná složitá pravidla a jde v něm výhradně jen o peníze. Pozadí automatu zde v podstatě neexistuje, protože válce zabírají naprosto celou herní obrazovku. Jednotlivé válce jsou při tom orámovány jakoby kovovým rámem. Po grafické stránce se nejedná o výherní automat, který by byl něčím výjimečný. Jednotlivé symboly vás sice budou oslňovat svojí září, ale k přilákání fanoušků to nestačí.

Doprovodná hudba je zvolená jakoby náhodně a s tématem se vůbec nepojí. Celkově tak lze označit veškeré mediální prvky automatu za průměrné. Samotná hra je nicméně velmi jednoduchá a hráči mají možnost si některé hodnoty nastavit podle vlastních požadavků.

Tento výherní automat zdarma se rozkládá na herním poli o velikosti 5×3, což odpovídá pěti válcům se třemi řádky. Počet výherních linií je fixně nastaven na 5 a není tak možné tuto hodnotu nijak změnit. Nastavit je nicméně možné hodnotu sázek.

Vaše výhry z tohoto výherního automatu budou vždy po ukončení kola připsány na váš herní účet. Další funkce automatu zahrnují maximální sázku nebo automatickou hru, která po určitý počet kol bude točit válci sama.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří zlaté prsteny, sportovní auta, skleničky vína, soukromá letadla, luxusní hodinky, šampaňské, pytle s penězi a jachta.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti