Menu

100 Pandas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

100 Pandas

Hrací Automat 100 Pandas Online Zdarma100 Pandas je online video automat od společnosti IGT, který je založen na čínských pandách v jejich přirozeném prostředí. Tato hra je naplněná funkcemi jako jsou stacked wild symboly, scatter symboly a bonusová volná zatočení. 100 Pandas je dostupný jak pro zařízení Mac, tak pro mobilní telefony. Hra lze být také spuštěna přes aplikaci, kterou si můžete stáhnout pro snazší přístup ke všem hrám od IGT.

Hrací Automat 100 Pandas Online Zdarma

Hra 100 Pandas je zasazena hluboko do čínské džungle, kde žijí divoké pandy. Herní symboly zahrnují zelenou pandu (pandu na zeleném pozadí), fialovou pandu (pandu na fialovém pozadí), wild symbol (skupinu pand), Jin Jang scatter symbol, bambus, květinu a 5 různých čínských symbolů. Pozadí hry zobrazuje džungli se zelenou trávou plnou nejoblíbenější pandí potravy – bambusu. Doprovodná hudba je hodící se relaxační čínsky laděná melodie, mísící se se zvuky džungle.
100 Pandas nabízí hráčům několik skvělých funkcí. Wild symbol představuje skupinka tří pand, která nahrazuje všechny symboly mimo symbol Jin Jang. Jin Jang scatter symbol udělí hráčům 10 volných zatočení a všechny výhry dosažené během volné hry budou zdvojnásobeny. Nejcennějším symbolem je symbol wild. Tento video automat také obsahuje stacked wild symboly, což může během základní hry vyústit ve čtyři nebo i více po sobě jdoucích wild symbolů na všech válcích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti