Menu

Haunted House Magnet Gaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Haunted House Magnet Gaming

Haunted House Magnet Gaming Automat Online ZdarmaVýherní automat Hounted House byl inspirovaný Viktoriánským stylem, kterému odpovídá celý jeho design. Hledejte na válcích svoje výhry a počkejte, až do nich každou chvíli udeří blesk. Všechny symboly z výherních kombinací poté ožijí. Strašidel se zde ale vůbec bát nemusíte, protože vám pomohou k získání opravdu vysokých výher.

Haunted House Magnet Gaming Automat Online Zdarma

 

Tato hra hráčům nabízí poněkud odlišnou formu získávání výher. Nečekejte tak nic, na co jste doposud byli zvyklí. Celé herní prostředí tohoto výherního automatu je zasazeno do starodávného kamenného oblouku a vyhrát můžete i progresivní jackpoty, pokud se na tomto oblouku objeví. V tabulce výplat si můžete prohlédnout naprosto všechny nabízené symboly i jejich konkrétní výhry.

Válce tohoto výherního automatu jsou transparentní, a za nimi prosvítá pozadí, na kterém je vyobrazen strašidelný dům, ve kterém se postupně rozsvěcí různá světýlka. Temná obloha je sem tam osvícena blesky a zahlédnout můžete i zelenou páru, která stoupá z kůže přítomných příšer. Uprostřed zahrady je umístěn jeden náhrobní kámen, který je obklopen několika vzrostlými stromy.

Herní symboly

Při točení válci se před vámi budou střídat jednotlivé symboly, které při tom mohou připomínat ducha. Mezi jednotlivé symboly patří náhrobní kámen, psí známka, obraz ženy a muže, kniha, hodiny, svíce, kůň, cválající kůň, železo, telefon a gramofon. Pokud ale chcete vyhrát opravdu vysoké výhry, tak nesmíte odmítnout vaše pozvání k prohlídce tohoto strašidelného domu.

No comments

Napsat komentář