Menu

Golden Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Rome

Golden Rome Automat Online ZdarmaŘím je mezi vývojáři výherních automatů zdarma velmi populárním tématem. Po pravdě již existuje spousta výherních automatů o Římě, ale pouze několik z nich nabízí zábavu na opravdu vysoké úrovni. Výherní automat Golden Rome je definitivně jedním z nich. Od samotného herního pozadí přes grafiku, animace, symboly až po soundtrack, naprosto všechny herní prvky jsou úchvatné a k tomuto bohatému tématu se skvěle hodí. Golden Rome je pětiválcový výherní automat zdarma se 40 fixními výherními liniemi.

Golden Rome Automat Online Zdarma

 

Počet výherních linií nemůžete změnit, ale právě díky nim máte vysoké šance na získání výher. Minimální sázka na jednu výherní linii je 1 cent a maximální možná sázka činí 10 centů. Chcete-li dosáhnout vysokých výher, můžete vsadit až 4 dolary na jedno zatočení. Pro zjednodušení máte také možnost využít funkci automatické hry. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká velké množství zajímavých symbolů. Zaměřte se na symboly ženy, které vám dokážou přinést až 500x vaši původní sázku. Dále se setkáte se symboly orlích znaků, helmy, zlatých mincí a keramických výrobků. Ve hře na vás také čeká wild symbol v podobě Caesara, který vám nabízí úžasné výhry a rozhodně je tím nejmocnějším wild symbolem ve srovnání s jinými automaty. Nemůže chybět ani scatter symbol, který je vaším klíčem ke spinům zdarma. Ke spuštění spinů zdarma budete potřebovat alespoň tři scatter symboly a v závislosti na jejich počtu můžete získat 12, 20 nebo 40 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti