Menu

Golden Fiesta

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Fiesta

Golden Fiesta Automat Online ZdarmaJe čas na výherní automat zdarma, se kterým to můžete pořádně rozjet klidně přes celou noc. Díky zkušenému vývojářskému týmu společnosti SGS Universal je zde super pohodový výherní automat zdarma, který vás zve na opravdu velkou párty se spoustou zábavy. Mimo všechny ty zábavné a veselé prvky se v tomto skvělém výherním automatu také můžete těšit na opravdu šťavnaté ceny.

Golden Fiesta Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Golden Fiesta je pětiválcovým video automatem se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Jedná se o základní rozvržení výherních automatů, ale pomocí velmi kvalitní grafické stránky, zábavných animací a skvělého doprovodného soundtracku z tohoto výherního automatu zdarma tvoří nezapomenutelný herní zážitek.

Podle tabulky výplat obsahuje tento výherní automat zdarma hned dva druhy symbolů. Jsou to tematické symboly a klasické číselné symboly nebo symboly s písmeny. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou wild symbol a scatter symbol, které vám přinesou ty nejvyšší výhry. Wild symbol je navíc vaším klíčem k jackpotu. Podle tabulky výplat je hodnota jackpotu 45 000 mincí. Scatter symbol vám také nabídne velmi vysokou výhru v hodnotě až 25 000 mincí. Mimo to může scatter symbol také aktivovat bonusové spiny zdarma. Těch může být celkem až 15 a je samozřejmostí, že jsou mnohem štědřejší než hlavní hra tohoto automatu. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká i další bonusová karetní hra, díky které můžete všechny vaše výhry ještě několikrát vynásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti