Menu

Gold Rush Magnet Gaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Rush Magnet Gaming

Gold Rush Magnet Gaming Automat Online ZdarmaV devatenáctém století se někteří obyvatelé Ameriky rozhodli odstěhovat na západ a snažit se objevit poklady při takzvané Zlaté horečce. Díky tomu se někteří obyvatelé stali opravdovými boháči a tento výherní automat nyní nabízí i stejnou možnost právě vám.

Gold Rush Magnet Gaming Automat Online Zdarma

 

Co si v tomto výherním automatu musíte pamatovat je, že někteří z hledačů pokladů přišli domů s prázdnou, nebo se domů dokonce ani nevrátili. Někteří z nich si ale na druhou stranu přišli na pořádný balík peněz. Zahrajte si tento výherní automat a doufejte ve stejný osud. Tento výherní automat má celkem 3 válce, 3 bonusové hry a 2 progresivní jackpoty. Věřte, že vždy narazíte na způsob, jak dosáhnout vašeho vysněného cíle.

Herní symboly

Celá herní akce se odehrává v prostředí divokého západu, kde narazíte na spoustu kaktusů, pouštní trávy a třeba i na banjo. Vývojářská společnost Magnet Gaming do tohoto výherního automatu vložila i spoustu animací i zvukových efektů, které doprovází každou vaši výhru. Pokud hru necháte spuštěnu po nějakou dobu bez zatočení válci, tak se zdejší vousatý zlatokop uloží ke spánku a začne chrápat. Jakmile se ke hře vrátíte, tak vyskočí a probudí se.

Na obrazovce můžete zahlédnout dvě dřevěné desky, na kterých jsou pověšeny nástroje pro dolování zlata a také jsou zde uvedeny dva jackpoty. Běžný jackpot začíná na 500 a super jackpot začíná až na úžasných 10 000. Oba dva tyto jackpoty jsou nicméně progresivní, takže v průběhu hraní postupně rostou. Váš kredit s hodnotou vaší sázky je uveden na levé straně herní obrazovky.

No comments

Napsat komentář