Menu

Gold in Bars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold in Bars

Gold in Bars Automat Online ZdarmaTým vývojářské společnosti Games OS znovu přišel se skvělým novým výherním automatem, který nadchne opravdu všechny hráče. V podstatě se jedná o 100% klasický výherní automat zdarma bez žádné známky moderních technologií. Na druhou stranu je právě díky tomu tento výherní automat jedním z těch nejjednodušších online automatů, které na trhu naleznete. Můžete si tak konečně vychutnat to potěšení z ničím nerušeného hraní klasického automatu. Tento úžasný výherní automat zdarma neobsahuje vůbec žádné speciální funkce. Nejsou zde žádné bonusové funkce ani žádná speciální tlačítka, jako je například tlačítko pro automatickou hru. Dokonce zde nejsou ani dodatečné výherní linie. Před vámi tak budete mít klasické tři válce s pouze jednou výherní linií.

Gold in Bars Automat Online Zdarma

 

Pokud jste již hráli dřívější klasický výherní automat od této stejné společnosti, který se jmenuje Fruit Salad Jackpot, tak se do této hry dostanete během jednoho okamžiku. Ovládací panel je velmi jednoduchý a obsahuje pouze tři tlačítka. Ta můžete využít pro snadné nastavení sázek a zahájení hry. Hodnota vsazených mincí je fixní a je nastavena na 1. Vsadit si při tom můžete až 5 mincí. Systém výher je v tomto výherním automatu velmi přímočarý. Všechny možné výhry i výherní kombinace jsou zobrazeny rovnou před vámi na vrchní straně hrací obrazovky. Je asi jasné, že tento výherní automat bude mít klasické hrací symboly, které byly převzaty z tradičních automatů. Narazíte tak na bary, třešně, hvězdy, zvony a pár dalších oblíbených symbolů. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou ale zlaté cihličky, které vám při každém zatočení válci nabídnou až 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti