Menu

Fruit Salad Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Salad Jackpot

Fruit Salad Jackpot Automat Online ZdarmaSpolečnost Games OS je inovátorskou vývojářskou společností výherních automatů zdarma, která se stala známou díky svým velmi oblíbeným moderním výherním automatům zdarma. Na druhou stranu je ale tato společnost známá také jako vedoucí tvůrce klasických výherních automatů zdarma, které jsou kombinovány s těmi nejnovějšími technologiemi. Tento výherní automat nemá žádnou okázalou grafickou stránku nebo moderní animace, ale pokud jste na trhu s výherními automaty nováčkem nebo jste jednoduše fanouškem klasických výherních automatů, tak je tento automat zdarma pro vás jak stvořený. Úvodní investice, kterou do hraní na tomto výherním automatu zdarma musíte vložit, je nejnižší na trhu.

Fruit Salad Jackpot Automat Online Zdarma

 

Hodnota mince je pevně stanovena na 25 centů a najednou si můžete vsadit až 5 mincí. Znamená to, že maximální sázka v tomto automatu dělá 1,25 dolarů na jedno zatočení. Taková částka je považován za naprosto bezriziková investice dokonce i pro drobné sázkaře. Ovládací panel, na kterém můžete vaše sázky měnit, se nachází ve spodní části herní obrazovky. Neobsahuje ale více jak 3 tlačítka, kterými jsou bet one, bet max a tlačítko spin. Tabulka výplat je také přímo zobrazena na displeji tohoto automatu, takže všechny možné výhry budete mít po celou dobu hry na očích. Tento výherní automat nicméně neobsahuje žádné bonusové funkce, dokonce ani wild a scatter symboly ne. Pokud ale máte dostatek štěstí, tak poznáte, jak je tento výherní automat zdarma štědrý a dosáhnete i na výhry v hodnotě přes 1000 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti