Menu

Freaky Cowboys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Freaky Cowboys

Freaky Cowboys Automat Online Zdarma Tento výherní automat online je dalším dílem ze seriálu podivných výherních automatů zdarma od společnosti Games OS. Jedná se také o jeden z těch nejlépe navržených výherních automatů zdarma na světě. Po pravdě řečeno je design tohoto výherního automatu zdarma i jeho prezentace tak dokonalá, že ke hraní naláká i zapřisáhlé nehráče. V tomto výherním automatu na vás čekají podivné symboly, které se pojí i k ostatním výherním automatům ze série podivných výherních automatů od společnosti Games OS. Nejenže vás skvěle pobaví, ale také vám nabídnou spoustu skvělých výher, které vám dokáží splnit všechny vaše přání. Stejně jako i spousta dalších výherních automatů zdarma společnosti Games OS má výherní automat Freaky Cowboys 5 válců a 30 výherních linií. Počet aktivních výherních linií můžete nastavit od 1 do 30.

Freaky Cowboys Automat Online Zdarma

 

Sázka na výherní linii může činit od 0,2 do 2 mincí na každé zatočení. Změnou těchto dvou hodnot změníte i celkovou sázku, která se pohybuje od 0,2 do 60 mincí. Pro získání toho nejvyššího jackpotu ale musíte hrát s tou nejvyšší možnou sázkou. Systém sázek většinou závisí na velmi častých běžných výhrách. Hodnota výher je pak přímo úměrná hodnotě vašich sázek a závisí také na konkrétní výherní kombinaci. Mimo to je vylepšen i bonusovými funkcemi, které tento výherní automat zdarma nabízí. Setkat se můžete se dvěma hlavními bonusovými funkcemi. První z nich je wild funkce. Druhý bonus je bankovní bonus a je mnohem zajímavější. Za poslední dobu je to jedna z těch nejnapínavějších bonusových her, které jsem hrál. Navíc nabízí i skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti