Menu

Football Gladiators

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Football Gladiators

Football Gladiators Automat Online ZdarmaVýherní automat Football Gladiators je tematický automat zdarma, který kombinuje římské gladiátorské zápasy a fotbal. Fotbal se stal tím nejpopulárnějším sportem na světě a stejně tak i gladiátorské zápasy byly těmi nejslavnějšími a nejdrsnějšími zápasy v celé historii.

Football Gladiators Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho nejvyšší jackpot má hodnotu 1000 mincí. Fotbal i gladiátoři jsou pro výherní automat skvělou volbou, a když tyto své témata spojíte dohromady, tak vznikne tento naprosto výjimečný video automat, který se vyznačuje velkou kreativitou a přiláká spoustu fanoušků.

Grafická stránka automatu je velmi kvalitní a vyobrazuje fotbalové gladiátory, kteří jsou připraveni zahájit souboj. Gladiátorská výzbroj i jejich svalnaté postavy jsou vyobrazeny velmi realisticky v 3D grafice, což automatu přidává na atraktivitě.

Herní symboly

Při hraní si můžete vybrat mezi populárními fotbalisty, jako jsou například Rio Ferdinand, Van Persie a Pirlo. Po zvolení vaší postavy se s ní poté setkáte v rámci samotné hry na válcích.

Doprovodná hudba je potom převzata ze starověkých římských a řeckých filmů, ale je spojena s tradičními zvuky hracích automatů. Pozadím automatu je římský amfiteátr s vyobrazením domácích mazlíčků, lvů a býků. Jednotlivé herní symboly představují například historickou arénu jako wild symbol, helmy, štíty a kožený fotbalový míč. Při získání dvou wild symbolů si hráč bude moci zahrát bonusovou hru, kterou je bonusový souboj nebo bonusový závod vozíků.

No comments

Napsat komentář